Close

14 grudnia 2020

Dzielone gabloty informacyjne, czyli prestiżowa konstrukcja dla wymagających

Masz dość klasycznych tablic ogłoszeniowych, jakich pełno na każdym kroku? Nasi specjaliści od systemów ekspozycyjnych będą w stanie coś na to zaradzić. Produkujemy gabloty w rozmaitych formach, od prostych i tradycyjnych, aż po prestiżowe, nad wyraz reprezentatywne. Masz w planach zakup gabloty, lecz obawiasz się, że nie będzie ona wystarczająco dobra? Współpracuj z najlepszymi w branży, a efekt na pewno Cię zadowoli.

Dostęp do informacji to podstawa. Zapewnią go gabloty naszej produkcji

Aby tablica informacyjna wzbudzała zainteresowanie, musi oferować odbiorcom dostęp do cennej wiedzy. Dla mieszkańców osiedla będą to na przykład komunikaty, dotyczące przerw w dostawie prądu. Dla rodziców odbierających dzieci ze szkoły, ważne będą ogłoszenia związane z wywiadówkami i wycieczkami, z kolei dla parafian istotne okażą się informacje o spowiedzi bądź terminach wizyty duszpasterskiej. Składając zamówienie na gablotę ogłoszeniową nie trzeba jednak skupiać się wyłącznie na tym, co zostanie umieszczone wewnątrz niej. Wygląd samej tablicy również ma znaczenie. Jako element infrastruktury, gabloty informacyjne powinny być z nią spójne. W Omega System nadajemy prostym formom nowe odsłony, podnosząc ich atrakcyjność. Przy pomocy prostych zabiegów, takich jak montaż specjalnego oświetlenia lub zastosowanie kolorowej farby, czynimy gabloty oryginalnymi nośnikami informacji, które wyróżniają się designem i doskonałym stylem.

Proste formy są OK, ale prawdziwe gabloty zaczynają się od dwóch okien

W kategorii gablot informacyjnych absolutnym hitem okazują się modele dzielone, złożone z dwóch okien. Jeszcze ciekawsze są te trójdzielne, choć wymagają one zagospodarowania większego kawałka przestrzeni. Im więcej okien pozwalających eksponować materiały informacyjne, tym lepiej! Miejsca na ogłoszenia nigdy dość, dlatego jeżeli zastanawiasz się nad wyborem gabloty typu slim lub rozbudowanej konstrukcji dzielonej, polecamy tę drugą. Możesz postawić na wariant dwustronny i zlecić nam ozdobienie pleców folią dekoracyjną. Zadbamy o każdy szczegół, dostarczając wzmocnioną konstrukcję o długiej żywotności. Specjalizujemy się w produkcji systemów ekspozycyjnych, a gabloty na stalowych nogach ukrytych w aluminiowych profilach to tylko przykład naszych realizacji. Skontaktuj się, by poznać szczegóły i złożyć zamówienie!