Close

26 października 2020

Planujesz zakup gabloty na ogłoszenia? Omega System stanowi jedyny słuszny wybór!

Gabloty ogłoszeniowe w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Również planujesz zakup tego typu nośnika? Doskonały wybór! Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się na zamówienie w naszej firmie Omega System. Podpowiadamy, dlaczego warto tego dokonać.

Omega System to znaczy jakość. Również w przypadku gablot ogłoszeniowych!

Zadowolenie potencjalnego partnera biznesowego jest dla nas na wagę przysłowiowego złota. To właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby proponowane przez nas gabloty cechowały się najwyższą jakością wykonania oraz funkcjonalnością, która spełnia wygórowane oczekiwania ze strony naszych Klientów. Każdy wyprodukowany przez Omega System komponent przechodzi serię testów wytrzymałościowych i odpornościowych. Dzięki temu, proponowane na tej stronie internetowej rozwiązania skutecznie stawią czoła silnym podmuchom wiatru, opadom deszczu i opadom śniegu. Takie czynniki atmosferyczne okazują się zabójcze dla papieru, który stanowi podstawowy surowiec, umieszczany wewnątrz gabloty. Zwiększona wytrzymałość w Omega System nie oznacza topornych konstrukcji, do których ciężko się dostać. Wręcz przeciwnie! Zadbaliśmy o unowocześnienie naszej oferty. Nie ma lepszego rozwiązania na rynku.

Rozbudowany asortyment na gabloty, czyli każdy znajdzie coś dla siebie

Naszą mocną kartą przetargową jest stopień rozbudowania oferty. W asortymencie firmy Omega System znajdziesz kilka serii, pozytywnie ocenianych przez najbardziej wymagających Klientów. Efektem wieloletniego stażu na rynku jest gablota na ogłoszenia Omega Slim Line w wersji pojedynczej lub podwójnej. Obie nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Uwagę warto zwrócić na nowoczesny design serii Oval Line i Sharp Line. Te pierwsze mogą powstać również w wersji pylonowej.

Exit mobile version