Close

Gabloty informacyjne – wiszące

Zamykana gablota wisząca, czyli doskonały sposób na prezentację ważnych komunikatów

Ogłoszeniowe gabloty wiszące znajdują swoje zastosowanie w szeregu miejsc o naprawdę różnym przeznaczeniu. Tego typu ekspozytory doskonale chronią publikowane treści przed destrukcyjnymi czynnikami zewnętrznymi oraz stanowią niezastąpioną przestrzeń do prezentowania niezbędnych ogłoszeń, informacji porządkowych lub innych materiałów. Nowoczesna gablota wisząca powinna być zbudowana z trwałego i jednocześnie lekkiego aluminium. Tak, aby nie stanowiła ona dużego obciążenia dla ściany bądź pozostałych powierzchni, na których można skutecznie przymocować gabloty wiszące. Innowacyjne profile wykorzystywane do produkcji naszych systemów doskonale spełniają to kryterium. Powierzchnie prezentowanych konstrukcji mogą z powodzeniem przyjąć dowolną barwę z palety RAL. Gablota na ścianę posiada również elementy ruchome, unoszące się dzięki zastosowaniu funkcjonalnych siłowników. W ramach oferowanych kolekcji pragniemy przedstawić zarówno wysokiej jakości gabloty ścienne zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać także gabloty wiszące z oświetleniem LED. Do budowy każdego komponentu wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz pierwszorzędne i przede wszystkim sprawdzone materiały. Gablota ścienna stanowi rdzeń naszej oferty. Ich liczne zalety poznasz podczas szczegółowej analizy poszczególnych kart produktowych.

Wznieś komunikację z odbiorcą na nieosiągalny dotychczas poziom.
Wybierz gabloty wiszące produkowane przez Omega System!

Gabloty na ścianę stanowią o podstawie aranżacji obiektów użytkowych już od wielu lat. Elementy wystawiennicze zdają egzamin zwłaszcza w miejscach bardzo często odwiedzanych przez różnego rodzaju gości, klientów lub pacjentów. Gablota wisząca powinna pojawić się w dosłownie każdej placówce edukacyjnej, zdrowotnej oraz w licznych urzędach i instytucjach państwowych. Daje ona ogromne możliwości komunikacji z osobami odwiedzającymi budynek. Jako firma chwaląca się wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zagwarantować projekt gabloty na ścianę, który zaspokoi oczekiwania nie tylko Twoje, ale przede wszystkim odbiorców Twoich komunikatów. Nowoczesna gablota wisząca pełni rolę świetnego ekspozytora. Możesz w niej umieścić wszystkie wartościowe treści, takie jak chociażby certyfikaty, dyplomy lub prace plastyczne podopiecznych. Zamawiając gabloty ścienne warto pamiętać o tym, że muszą być one maksymalnie dopasowane do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia. Wykwalifikowani eksperci, zatrudniani w firmie Omega System, służą pomocnym zdaniem w kwestii wyboru rozmiaru, koloru oraz dokładnego modelu. Możemy pochwalić się rozbudowanym asortymentem na gabloty wiszące. Zachęcamy do przeanalizowania oferty, w skład której wchodzą skromne, bardzo estetyczne nośniki oraz pokaźne gabloty na ścianę. Dodatkowym atutem takich ekspozytorów jest możliwość instalacji nowoczesnej luminacji LED oraz precyzyjne przystosowanie do ściśle określonych funkcji.

Gabloty wiszące: budowa i zastosowanie. Poznaj od podstaw funkcjonalną konstrukcję

Gabloty na ścianę są wykonane z profili aluminiowych. W produkcji stelaży posługujemy się właśnie tym materiałem, ponieważ wykazuje on najbardziej wartościowe właściwości. Dzięki temu gablota wisząca jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Wypełnienie konstrukcji charakteryzuje się magnetycznością. Natomiast szyby wykonujemy ze szkła hartowanego. Nasze gabloty ścienne są zróżnicowane pod względem budowy. Mianowicie, mogą one występować w wersji poziomej lub pionowej. W asortymencie Omega System dostępne są również gabloty na ścianę w odmiennych barwach. Możesz osobiście dopasować kolorystkę adekwatną do osobistych potrzeb. Dodatkowo, niektóre gabloty ścienne są wyposażone w oświetlenie led, aby lepiej prezentowały się treści i informacje w nich umieszczane. Estetyczne i mocne profile to standard w budowie naszych oryginalnych konstrukcji.

Odkryj parametry charakterystyczne dla każdej gabloty Omega System.
Przekonaj się o sile naszych konstrukcji

Gablota wisząca z firmy Omega System to przede wszystkim, jakość i wytrzymałość. Starannie wyselekcjonowane materiały umożliwiają nam produkcję trwałych i solidnych komponentów, które odznaczają się odpowiednią klasą. Nasze gabloty na ścianę są odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i niesprzyjające czynniki zewnętrze. Bez zależności, gdzie konstrukcja zostanie powieszona, to zawsze istnieje ryzyko ingerencji zróżnicowanych elementów ze środowiska w jej strukturę. Prawidłowo dobrane tworzywa sprawiają, że nasze gabloty ścienne zawsze prezentują się gustownie, a ich kondycja jest doskonała. Nowoczesne technologie, którymi posługujemy się na co dzień, gwarantują trwałe i estetyczne konstrukcje. Tak więc, każda gablota wisząca z Omega System to synonim wytrzymałości, stabilności oraz wspaniałej prezencji.

Gablota ścienna to rozwiązanie dla każdej instytucji. Zadbaj o prezencję swoich treści

Gablota na ścianę to element niezbędny w każdej firmie, instytucji oraz państwowej placówce. Zastosowanie takiej konstrukcji jest naprawdę szerokie. W gablotach wiszących można umieścić: ważne treści lub informacje, istotne ogłoszenia, infografiki, plakaty czy przedmioty tematycznie dostosowane do gabinetu, przed którym mieści się komponent. Dlatego też, konstrukcje mogą występować zarówno w szkołach, jak i szpitalach bądź muzeach. U nas możesz zakupić dopasowaną gablotę ścienną do własnych potrzeb. Specjalnie dla Ciebie zrealizujemy projekt komponentu ze spersonalizowanym tłem, aby idealnie pasował do szaty graficznej, którą na co dzień posługujesz się w firmie lub instytucji. W stałym asortymencie posiadamy oczywiście uniwersalne gabloty na ścianę. Sprawdzą się w każdym miejscu, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Omega System to profesjonalni fachowcy, którzy stworzą dowolny projekt adekwatny do Twoich potrzeb

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją komponentów ściennych już od wielu lat. Nasze gabloty wiszące cechują się wytrzymałością, estetyką oraz stabilnością, dzięki czemu są znane i cenione w branży konstrukcji reklamowych i prezentacyjnych. Nieustannie poszukujemy coraz nowszych rozwiązań technologicznych, jednocześnie bazując na sprawdzonych i przetestowanych metodach kreowania konstrukcji. W naszym asortymencie dominują gabloty na ścianę uniwersalnych rozmiarów i kształtów. Funkcjonalne komponenty z całą pewnością przydadzą się w każdym biznesie, w którym stawia się na reklamę oraz design. Doświadczenie i innowacyjność w działaniu umożliwiają nam kreowanie takich doskonałych wyrobów, jak gablota wisząca, każdego dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą i zainwestuj w praktyczne i oryginalne komponenty prezentacyjne oraz wystawiennicze firmy Omega System.