Close

Tablica na klucze

Sprawne zarządzanie dużymi obiektami? Gabloty na klucze ułatwią to trudne zadanie!

W tej kategorii pragniemy przedstawić komponenty wyposażenia wnętrz, które stanowią niezbędny element aranżacji niemalże każdego dużego budynku. Oferowane przez nas ergonomiczne tablice i gabloty na klucze usprawniają kontrolę nad dostępem do pomieszczeń oraz są niezwykle solidnym zabezpieczeniem przed niechcianą wizytą. Tablica na klucze z logo Omega System sprawi, że będą one zawsze w uporządkowanym stanie, a poprawna administracja budynkiem nie przyprawi wielu problemów. Projektowana i konstruowana przez nas gablota na klucze zawiera trudny do obejścia zamek. Jako opcje dodatkowe do tego typu protektorów proponujemy breloki z opisem oraz kilka wzorów imitujących powłokę drewnopodobną gabloty. Całkowitą nowością w naszej ofercie jest gablota na klucze specjalne. Ta nowoczesna i specjalnie stworzona wersja tradycyjnego systemu bezpieczeństwa służy do przechowywania m.in. kart dostępu czy chociażby kluczy typu master. Umożliwia ona odłożenie cennego elementu do osobnych komór, a ich dokładna liczba i wymiary uzależniona jest wyłącznie od wizji Zleceniodawcy. Każda gablota lub tablica na klucze tworzona jest od podstaw z pierwszorzędnej klasy materiałów, takich jak lekkie, ale wytrzymałe aluminium.

Bezpieczeństwo i wysoki poziom organizacji. Oto, dlaczego gablota na klucze powinna być podstawą wyposażenia Twojego budynku!

Jako doświadczony producent systemów wystawienniczych i zabezpieczających zauważamy, że nowoczesne gabloty na klucze cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością wśród osób odpowiedzialnych za administrację placówkami szkolnymi, medycznymi, urzędami czy choćby nowoczesnymi biurami. Prezentowana na tej stronie tablica na klucze zda egzamin wszędzie tam, gdzie wymagane jest odpowiednie zabezpieczenie wielu pomieszczeń na raz. Taka gablota stanowi przede wszystkim oszczędność czasu na poszukiwaniu prawidłowego klucza. O jej pojemności za każdym razem decyduje Zleceniodawca. Omega System, dzięki korzystaniu z własnego parku maszynowego, jest w stanie zrealizować nawet najbardziej spersonalizowane zamówienia. Tablica na klucze, zabezpieczona szkłem hartowanym bądź akrylowym, może więc zawierać od kilku do nawet kilkuset ponumerowanych i zauważalnie oddzielonych haczyków. W naszym asortymencie znajdziesz skromne, pojedyncze tablice, gabloty na klucze otwierane za pomocą dwóch skrzydeł czy chociażby innowacyjne konstrukcje z podwójnym dnem – umożliwiają one zabezpieczenie nawet kilkuset drogocennych elementów, a sama rama nie zajmuje ogromnej ilości miejsca na ścianie. Dodatkowo, na specjalne życzenie Klienta możemy wykonać breloki, które pozwolą skutecznie odróżnić klucze. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na gabloty oraz tablice na klucze. Ich atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.

 

gablota na klucze nr katalogowy: GNK/01

 

Dobra organizacja miejsca pracy wiąże się z jakościowymi produktami. Sprawdź parametry gabloty na klucze!

Tablice na klucze produkowane przez specjalistów Omega System są unikalne, a także niezwykle jakościowe. Jesteśmy liderem na rynku, który dominuje w branży systemów wystawienniczych oraz reklamowych od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wydobyć wszystko, co najlepsze z materiałów, którymi posługujemy się na co dzień w trakcie produkcji poszczególnych komponentów. Zapewniamy, że każda gablota na klucze cechuje się trwałością i solidnością. Ponadto, wszystkie są niebywale odporne na niesprzyjające czynniki zewnętrze oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasze doskonałe konstrukcje bronią się same! Solidne tworzywa zapewniają również dużą stabilność komponentów. Tablice na klucze cieszą się coraz większą popularnością właśnie ze względu na wysokie parametry oraz odpowiednie właściwości.

 

Rysunek - Gablota na klucze nr katalogowy: GNK/01

SLIM Line & CLASSIC Line

 

Tablica na klucze od podstaw. Poznaj całą konstrukcję dostępną w firmie Omega System

Nasze autorskie tablice na klucze są zróżnicowane pod względem budowy. W stałej ofercie posiadamy kilka rodzajów gablot. W asortymencie Omega System gości m. in. tablica na klucze z kilkoma przegrodami, drzwiczkami zabezpieczającymi, mocnymi profilami aluminiowymi, szybką ze szkła hartowanego, a także opisanymi haczykami. Wszystko po to, aby stanowisko pracy było jak najbardziej zorganizowane. Stelaż gabloty na klucze może być zrobiony w dowolnej kolorystyce z palety RAL. Większość zamówień jest spersonalizowana, dzięki czemu nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ uzyskali pożądany efekt, a nam lepiej pracuje się z gotowymi wytycznymi, co do projektu. Każda tablica na klucze cechuje się odpornością. Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza przy tego typu konstrukcji. Klucze wiszące w gablotach często są przeznaczone do istotnych pomieszczeń, dlatego nasza firma Omega System, zagwarantowała kompleksowy pakiet zabezpieczający komponent. U nas cena idzie w parze z funkcjonalnością.

 

gablota na klucze z podwójnym dnem

 

Spersonalizowana tablica na klucze to odpowiedni element w Twoim przedsiębiorstwie!

W naszej firmie wykonujemy wszystkie gabloty na klucze według indywidualnych preferencji naszych Klienów. Jednak, posiadamy również uniwersalną ofertę, która często może zainspirować poszczególnych konsumentów. Nasza elastyczność prac projektowych spowodowała, że aktualnie produkujemy gabloty na klucze o zróżnicowanych rozmiarach. Jeżeli jesteś właścicielem ogromnego obiektu, w którym musi być co dzień zachowany porządek, to warto zainwestować w tego typu komponent usprawniający funkcjonowanie wszystkich członków i przedstawicieli firmy. Gablota na klucze tworzona na miarę to niezwykle praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki schludnemu systemowi wystawienniczemu, wizerunek Twojej firmy dodatkowo zyska prestiżu i popularności. Doskonała organizacja to znak rozpoznawczy placówek bądź instytucji państwowych, lecz bez odpowiednich materiałów firmy Omega System nie będziesz w stanie zagwarantować sobie i swojemu zespołowi odpowiednich warunków.

 

Rysunek - gablota na klucze z podwójnym dnem

gablota na klucze z podwójnym dnem

 

Nasze gabloty na klucze to prawdziwy fenomen w branży ekspozycyjnej i wystawienniczej

Każda tablica na klucze z Omega System wytwarzana jest z odpowiednio trwałych i solidnych materiałów. Nasi specjaliści, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stosownie wyselekcjonowali tworzywa i surowce, które nadają się do produkcji tego typu komponentów. Oryginalna gablota na klucze to prawdziwy Must Have w każdym przedsiębiorstwie. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne konstrukcje, które możesz dodatkowo wyposażyć w pomocnicze oznaczenia np. breloki z laminatów. Postaw organizację ponad wszelkie elementy! Nasze tablice na klucze zapewnią Ci codzienny komfort w pracy. Nie będziesz już więcej musiał poświęcać czasu na szukanie właściwych przyrządów do otwierania furtek czy drzwi w przestarzałym i niepraktycznym pęku. Oryginalna tablica na klucze stworzona z jakościowych materiałów czeka na Ciebie każdego dnia w Omega System!

 

Gablota na klucze specjalne

 

Zaprojektujemy tablice na klucze spersonalizowaną pod Ciebie

Chociaż w naszym asortymencie znajdziesz kilka szablonowych rozwiązań, będziemy w stanie też zaprojektować tablice na klucze pod Twoje indywidualne oczekiwania. Jako lider branży doskonale rozumiemy, że potrzeby naszych potencjalnych Klientów mogą być naprawdę różne. Tak samo, jak różnorodna może być gablota na klucze od Omega System. Jeszcze przed wykonaniem projektu uwzględniamy funkcjonalność produktu, jego wzornictwo oraz dokładne wymiary. Wszystko po to, aby przygotowywane dla Ciebie gabloty na klucze rzeczywiście były w stanie zarządzić porządek w firmie. Stale udowadniamy, że nazywanie takich komponentów idealnymi nie jest przesadzone. Ale o tym dowiesz się w momencie, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami. Co jeszcze zyskasz stawiając na Omega System? Pochwalimy się tym dosłownie za kilka chwil.

rysunek gablot na klucze

Wygórowana cena za tablice na klucze? To już przeszłość

Od ponad 30 lat nasza firma Omega System wyróżnia się na tle konkurencji swoimi cennikami. Od początku działalności przedsiębiorstwa chcemy, aby projektowane i produkowane przez nas gabloty na klucze charakteryzowały się korzystnymi wartościami na paragonie bądź fakturze. Omawiana tu kategoria nie będzie żadnym wyjątkiem. Jeżeli interesuje Cię przystępna cena oraz pierwszorzędny poziom jakości, tablica na klucze sygnowana naszym logo stanowi najlepsze rozwiązanie. A jeśli dodatkowo weźmiesz pod uwagę aspekty wcześniej wspomnianej funkcjonalności czy możliwości niemal maksymalnego dopasowania, nasza oferta na gabloty na klucze okazuje się być najlepszą dostępną na rynku. Nie czekaj więc dłużej i zamów realizację u prawdziwego lidera branży. Cena za kompleksowe i profesjonalne rozwiązania nie musi być wygórowana – to idea przyświeca nam przez ponad 30 lat działalności, w trakcie której wykonaliśmy tysiące projektów.

haczyki na klucze – ilość dostosowana do potrzeb

haczyki na klucze – ilość dostosowana do potrzeb

Dobra tablica na klucze, czyli komfort codziennych obowiązków

Poziom funkcjonalności proponowanych przez nas rozwiązań może Cię naprawdę zaskoczyć. W zdecydowanej większości przypadków tablica na klucze będzie najbardziej użyteczna tam, gdzie zachodzi potrzeba odpowiedniej organizacji tego typu elementów. Możemy tutaj wymienić choćby placówki edukacyjne, szpitale czy ważne budynki państwowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby tablica na klucze znalazła się w Twoim małym biurze. Tak na dobrą sprawę wystarczy podać nam szczegóły dokładnego umiejscowienia komponentu, a my przygotujemy odpowiedni projekt, który sprawi że Twoja gablota na klucze podniesie komfort codziennych obowiązków nawet o kilka klas. Liczba osobnych komór, drzwiczek, haczyków czy zamków każdorazowo uzależniona jest od wizji potencjalnego Klienta. Dobra tablica na klucze może więc pomieścić zarówno kilka, jak i też nawet kilkadziesiąt kluczy. W różnych konfiguracjach.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Jak jest zabezpieczona tablica na klucze od Omega System?

Przed nieautoryzowanym dostępem do wnętrza gabloty chroni odpowiedniej klasy zamek na klucz. Dodatkowo każdy komponent został wykonany z bardzo trwałych materiałów, dlatego zamykając tablicę możesz mieć pewność, że niepożądana osoba się nie dostanie do środka.

#2 Od czego uzależniona jest cena za gabloty na klucze w Omega System?

Przede wszystkim od wielkości zlecenia, ilości dodatkowych prac czy wymiarów tablicy na klucze. Nie musisz się jednak obawiać – oferta przygotowana przez specjalistów z Omega System będzie charakteryzować się przystępną ceną. A jeżeli weźmiemy pod uwagę pierwszorzędną jakość oraz możliwości indywidualnego dopasowania projektu pod własne oczekiwania, nasza oferta i cena okazują się być zdecydowanie najlepszą propozycją w branży.

#3 Gdzie znajdę informacje na temat dotychczasowych realizacji Omega System?

Wszystko znajduje się na naszej stronie internetowej. Dodatkowo posiadamy katalog gotowych już rozwiązań. Możesz więc wybrać coś z naszych propozycji lub umówić się z nami na konsultacje w sprawie przygotowania indywidualnego projektu. Po przykładowe realizacje zapraszamy do naszej galerii.