Close

26 lipca 2021

Dyskretne, ale widoczne. Nasze gabloty informacyjne Slim sprawdzą się w każdym miejscu

Wielu firmom czy instytucjom publicznym zależy na tym, aby teren wokół ich siedziby zaaranżować w stylowy, estetyczny sposób. Jednocześnie muszą wywiązać się z obowiązków informacyjnych i pewne dokumenty prezentować w widocznym, ogólnodostępnym miejscu. Jak pogodzić jedno z drugim? W firmie Omega System stworzyliśmy linię gablot informacyjnych o wiele mówiącej nazwie Slim. Ich konstrukcja doskonale wpasuje się w praktycznie każde tło.

Umieszczając gablotę na zewnątrz, trzeba zwrócić uwagę na całe otoczenie wokół

A po dokonaniu wyboru lokalizacji, warto skorzystać z oferowanych przez nas opcji personalizacji. Polecamy zwłaszcza sprawdzenie szerokiej palety kolorów, jakie możemy nadać aluminiowej konstrukcji i plecom. W pracowni Omega System dysponujemy wystarczającymi zasobami, by gabloty informacyjne idealnie wpasowywały się w obowiązujący system identyfikacji wizualnej. Dobierając odcienie z zakresu RAL z pewnością uda nam się osiągnąć zamierzone efekty. Dotyczy to zarówno gablot wewnętrznych, jak również zewnętrznych. W obu kategoriach wyróżniają się serie Slim, o niezwykle smukłej, przyjemnie dla oko zaokrąglonej budowie. Dzięki niej gabloty nie dominują otoczenia, tylko harmonijnie wpisują w krajobraz.

Porządnie wykonana gablota informacyjna dobrze zniesie wszelkie kaprysy pogody

I to samo dotyczy umieszczonych w środku materiałów drukowanych: plakatów, ogłoszeń, obwieszczeń itd. Szczelność jest kluczowa, w firmie Omega System przeprowadzamy szeroko zakrojone testy pod tym kątem. Dzięki nim cała zawartość pozostanie czytelna, bez ryzyka rozmazania tuszu albo porwania kartek przez przeciekającą wodę. Równie solidne wykonane są podstawy konstrukcji, osadzane w podłożu. W rezultacie gabloty informacyjne Slim zachowują idealny pion, nawet przy silnych podmuchach wiatru. A na tym nie koniec! Istnieje możliwość doposażenia gablot informacyjnych w dodatkowe akcesoria. Na przykład kieszeniami na ulotki albo skrzynkami pocztowymi. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielami Omega System, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną, indywidualną propozycję – w pełni pod Twoje potrzeby!