Close

11 stycznia 2021

Jaki rodzaj gablot ogłoszeniowych jest najlepszy? Ułatwiamy wybór!

Ogłoszenia nie mogą zawisnąć byle gdzie. Powinny być dobrze widoczne i ładnie zaprezentowane, a przy tym również zabezpieczone. Nie można dopuścić do sytuacji, w której ważna informacja ulegnie zagubieniu, przez co mieszkańcy, uczniowie albo interesanci nie poznają jej treści. Zasługującym na uwagę nośnikiem informacji są gabloty ogłoszeniowe. Wszyscy wielokrotnie je widzieli i zapoznawali się z ich zwartością, ale nie każdy miał okazję je zamawiać. Który rodzaj wybrać, aby mieć pewność, że środki zostały dobrze zainwestowane?

Gabloty ogłoszeniowe z szybą w ramie i szybami suwanymi na rolkach

Te dwa warianty tablic są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Oba rozwiązania cechują się dużą funkcjonalnością i różnią od siebie sposobem otwierania gabloty. Wysoce praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie szyb przesuwanych. Wyposaża się je w specjalne rolki, umożliwiające wygodne otwarcie gablotki i umieszczenie wewnątrz niej dowolnych informacji. Drugi typ cieszący się wzięciem to konstrukcja z szybą w ramie. W tym przypadku mamy dwie opcje otwierania: na bok albo do góry. Wariant ten znajduje wszechstronne zastosowanie i jest równie wygodny w użytkowaniu, jak jego odpowiednik z systemem szyb, osadzonych na rolkach. Naszej produkcji gabloty posiadają zamek patentowy, który zabezpiecza zawartość przed dostaniem się w niepowołane ręce. Gablotę można otworzyć dopiero po przekręceniu kluczyka.

Nie oszczędzaj na fryzie i oświetleniu gablot. Estetyka ma znaczenie

Gabloty ogłoszeniowe mogą mieć formę stojącą lub wiszącą, być przeznaczone do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. O tym, który rodzaj będzie najlepszy dla Ciebie, musisz zadecydować sam. Każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego nie jesteśmy w stanie ocenić, czy powinieneś zamówić gablotę przesuwną trójdzielną, a może model slim, otwierany do góry. Z chęcią jednak doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania, jeśli tylko przedstawisz nam swoje oczekiwania. Jedno jest pewne: nie warto rezygnować z zastosowania fryzu i dodatkowego podświetlenia. Dobrze oznakowana gablota z czytelną zawartością pozwoli komfortowo zapoznawać się z ogłoszeniami, które się w niej znajdą. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o gablotach ogłoszeniowych oraz innych systemach, które Cię interesują!