Close

UWAGA! Informujemy, że od 1 grudnia 2020 roku zmianie ulegają dane naszej firmy. Pełna nazwa brzmi:

Omega System L.Polakowski, M.Serafińska-Polakowska s.c., ul. Pszczelnicza 14, 41-100 Siemianowice Śląskie

jednocześnie informujemy, że NIP, REGON, NUMER KONTA BANKOWEGO pozostają bez zmian.

11 stycznia 2021

Jaki rodzaj gablot ogłoszeniowych jest najlepszy? Ułatwiamy wybór!

Ogłoszenia nie mogą zawisnąć byle gdzie. Powinny być dobrze widoczne i ładnie zaprezentowane, a przy tym również zabezpieczone. Nie można dopuścić do sytuacji, w której ważna informacja ulegnie zagubieniu, przez co mieszkańcy, uczniowie albo interesanci nie poznają jej treści. Zasługującym na uwagę nośnikiem informacji są gabloty ogłoszeniowe. Wszyscy wielokrotnie je widzieli i zapoznawali się z ich zwartością, ale nie każdy miał okazję je zamawiać. Który rodzaj wybrać, aby mieć pewność, że środki zostały dobrze zainwestowane?

Gabloty ogłoszeniowe z szybą w ramie i szybami suwanymi na rolkach

Te dwa warianty tablic są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Oba rozwiązania cechują się dużą funkcjonalnością i różnią od siebie sposobem otwierania gabloty. Wysoce praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie szyb przesuwanych. Wyposaża się je w specjalne rolki, umożliwiające wygodne otwarcie gablotki i umieszczenie wewnątrz niej dowolnych informacji. Drugi typ cieszący się wzięciem to konstrukcja z szybą w ramie. W tym przypadku mamy dwie opcje otwierania: na bok albo do góry. Wariant ten znajduje wszechstronne zastosowanie i jest równie wygodny w użytkowaniu, jak jego odpowiednik z systemem szyb, osadzonych na rolkach. Naszej produkcji gabloty posiadają zamek patentowy, który zabezpiecza zawartość przed dostaniem się w niepowołane ręce. Gablotę można otworzyć dopiero po przekręceniu kluczyka.

Nie oszczędzaj na fryzie i oświetleniu gablot. Estetyka ma znaczenie

Gabloty ogłoszeniowe mogą mieć formę stojącą lub wiszącą, być przeznaczone do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. O tym, który rodzaj będzie najlepszy dla Ciebie, musisz zadecydować sam. Każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego nie jesteśmy w stanie ocenić, czy powinieneś zamówić gablotę przesuwną trójdzielną, a może model slim, otwierany do góry. Z chęcią jednak doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania, jeśli tylko przedstawisz nam swoje oczekiwania. Jedno jest pewne: nie warto rezygnować z zastosowania fryzu i dodatkowego podświetlenia. Dobrze oznakowana gablota z czytelną zawartością pozwoli komfortowo zapoznawać się z ogłoszeniami, które się w niej znajdą. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o gablotach ogłoszeniowych oraz innych systemach, które Cię interesują!