Close

29 maja 2023

Tablica na klucze – organizacja na najwyższym poziomie

Hotelowa recepcja bez tablicy na klucze w bardzo szybkim tempie zamieniłaby się w miejsce pełne chaosu. Brak specjalnego miejsca na szereg kluczy do pokojów jest wręcz niedopuszczalny; tablica na klucze zdecydowanie ułatwia szybkie wydanie kluczy gościom, przy jednoczesnym utrzymaniu porządku. To właśnie dobra organizacja w dużej mierze wpływa na zadowolenie gości; recepcja, w której zwykle znajduje się tablica na klucze, jest wizytówką każdego hotelu czy pensjonatu. Musi panować tam spokój i nienaruszalny porządek. Oczywiście, zastosowanie tablic na klucze nie ogranicza się wyłącznie do hosteli czy innych ośrodków wypoczynkowych. Mebel ten możemy znaleźć również w pokoju nauczycielskim, na siłowni czy w parku wodnym. Fakt ten pozwala wysnuć następujący wniosek: tablica na klucze przyda się wszędzie tam, gdzie potrzeba szczególnej kontroli i doskonałej organizacji.

Rodzaje tablic na klucze w Omega System

W naszym sklepie oferujemy trzy rodzaje tablic służących do przechowywania kluczy. Najbardziej klasyczną odsłoną jest standardowa gablota na klucze, charakteryzująca się mocną i płaską konstrukcją. Jej główną zaletą jest fakt, że nie zajmuje ona dużo miejsca, a jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję. Kolejnym rodzajem jest tablica na klucze z podwójnym dnem – ten typ gabloty doskonale sprawdza się w budynkach z dostępem do wielu pomieszczeń. Są nimi między innymi hotele czy apartamentowce z wieloma prywatnymi pokojami zamykanymi na klucz. Trzeci typ znacznie różni się od swoich poprzedników; gablota na klucze specjalne odbiega designem od tablic, przypominając szereg małych skrzynek. Służy głównie do przechowywania innych form dostępu niż klasyczne klucze – kart dostępu, opasek czy kluczyków o niestandardowym kształcie. Każda tablica na klucze wykonana przez naszych specjalistów spełnia wszelkie normy i atesty bezpieczeństwa. Klienci mają wgląd do certyfikatów potwierdzających jakość wszystkich produktów, które zostały wykonane z użyciem wysokogatunkowych materiałów odpornych na urazy mechaniczne i drobne uszkodzenia.

Co wyróżnia nasze tablice na klucze?

W Omega System znajdziesz przykłady modeli, które możemy dowolnie zmodyfikować wedle osobistych preferencji każdego zainteresowanego zakupem. Projekty przedstawione w ofercie występują w swoich najbardziej standardowych wersjach, jednak każdy Klient ma możliwość dostosowania ich pod swoje własne wymogi. Każda tablica tworzona jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających przechowywanym kluczom wysoki poziom bezpieczeństwa. Sam ustalasz rozmiar i typ gabloty – my zajmujemy się resztą. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, tworząc gablotę na klucze na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość akcesoriów organizacyjnych do biur czy recepcji.