Close

Tablica na klucze

Sprawne zarządzanie dużymi obiektami? Gabloty na klucze ułatwią to trudne zadanie!

W tej kategorii pragniemy przedstawić komponenty wyposażenia wnętrz, które stanowią niezbędny element aranżacji niemalże każdego dużego budynku. Oferowane przez nas ergonomiczne tablice i gabloty na klucze usprawniają kontrolę nad dostępem do pomieszczeń oraz są niezwykle solidnym zabezpieczeniem przed niechcianą wizytą. Tablica na klucze z logo Omega System sprawi, że będą one zawsze w uporządkowanym stanie, a poprawna administracja budynkiem nie przyprawi wielu problemów. Projektowana i konstruowana przez nas gablota na klucze zawiera trudny do obejścia zamek. Jako opcje dodatkowe do tego typu protektorów proponujemy breloki z opisem oraz kilka wzorów imitujących powłokę drewnopodobną gabloty. Całkowitą nowością w naszej ofercie jest gablota na klucze specjalne. Ta nowoczesna i specjalnie stworzona wersja tradycyjnego systemu bezpieczeństwa służy do przechowywania m.in. kart dostępu czy chociażby kluczy typu master. Umożliwia ona odłożenie cennego elementu do osobnych komór, a ich dokładna liczba i wymiary uzależniona jest wyłącznie od wizji Zleceniodawcy. Każda gablota lub tablica na klucze tworzona jest od podstaw z pierwszorzędnej klasy materiałów, takich jak lekkie, ale wytrzymałe aluminium.

Bezpieczeństwo i wysoki poziom organizacji.
Oto, dlaczego gablota na klucze powinna być podstawą wyposażenia Twojego budynku!

Jako doświadczony producent systemów wystawienniczych i zabezpieczających zauważamy, że nowoczesne gabloty na klucze cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością wśród osób odpowiedzialnych za administrację placówkami szkolnymi, medycznymi, urzędami czy choćby nowoczesnymi biurami. Prezentowana na tej stronie tablica na klucze zda egzamin wszędzie tam, gdzie wymagane jest odpowiednie zabezpieczenie wielu pomieszczeń na raz. Taka gablota stanowi przede wszystkim oszczędność czasu na poszukiwaniu prawidłowego klucza. O jej pojemności za każdym razem decyduje Zleceniodawca. Omega System, dzięki korzystaniu z własnego parku maszynowego, jest w stanie zrealizować nawet najbardziej spersonalizowane zamówienia. Tablica na klucze, zabezpieczona szkłem hartowanym bądź akrylowym, może więc zawierać od kilku do nawet kilkuset ponumerowanych i zauważalnie oddzielonych haczyków. W naszym asortymencie znajdziesz skromne, pojedyncze tablice, gabloty na klucze otwierane za pomocą dwóch skrzydeł czy chociażby innowacyjne konstrukcje z podwójnym dnem – umożliwiają one zabezpieczenie nawet kilkuset drogocennych elementów, a sama rama nie zajmuje ogromnej ilości miejsca na ścianie. Dodatkowo, na specjalne życzenie Klienta możemy wykonać breloki, które pozwolą skutecznie odróżnić klucze. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na gabloty oraz tablice na klucze. Ich atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.

Dobra organizacja miejsca pracy wiąże się z jakościowymi produktami.

Sprawdź parametry gabloty na klucze!

Tablice na klucze produkowane przez specjalistów Omega System są unikalne, a także niezwykle jakościowe. Jesteśmy liderem na rynku, który dominuje w branży systemów wystawienniczych oraz reklamowych od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wydobyć wszystko, co najlepsze z materiałów, którymi posługujemy się na co dzień w trakcie produkcji poszczególnych komponentów. Zapewniamy, że każda gablota na klucze cechuje się trwałością i solidnością. Ponadto, wszystkie są niebywale odporne na niesprzyjające czynniki zewnętrze oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasze doskonałe konstrukcje bronią się same! Solidne tworzywa zapewniają również dużą stabilność komponentów. Tablice na klucze cieszą się coraz większą popularnością właśnie ze względu na wysokie parametry oraz odpowiednie właściwości.

Tablica na klucze od podstaw. Poznaj całą konstrukcję dostępną w firmie Omega System

Nasze autorskie tablice na klucze są zróżnicowane pod względem budowy. W stałej ofercie posiadamy kilka rodzajów gablot. W asortymencie Omega System gości m. in. tablica na klucze z kilkoma przegrodami, drzwiczkami zabezpieczającymi, mocnymi profilami aluminiowymi, szybką ze szkła hartowanego, a także opisanymi haczykami. Wszystko po to, aby stanowisko pracy było jak najbardziej zorganizowane. Stelaż gabloty na klucze może być zrobiony w dowolnej kolorystyce z palety RAL. Większość zamówień jest spersonalizowana, dzięki czemu nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ uzyskali pożądany efekt, a nam lepiej pracuje się z gotowymi wytycznymi, co do projektu. Każda tablica na klucze cechuje się odpornością. Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza przy tego typu konstrukcji. Klucze wiszące w gablotach często są przeznaczone do istotnych pomieszczeń, dlatego nasza firma Omega System, zagwarantowała kompleksowy pakiet zabezpieczający komponent. U nas cena idzie w parze z funkcjonalnością.

Spersonalizowana tablica na klucze to odpowiedni element w Twoim przedsiębiorstwie!

W naszej firmie wykonujemy wszystkie gabloty na klucze według indywidualnych preferencji naszych Klienów. Jednak, posiadamy również uniwersalną ofertę, która często może zainspirować poszczególnych konsumentów. Nasza elastyczność prac projektowych spowodowała, że aktualnie produkujemy gabloty na klucze o zróżnicowanych rozmiarach. Jeżeli jesteś właścicielem ogromnego obiektu, w którym musi być co dzień zachowany porządek, to warto zainwestować w tego typu komponent usprawniający funkcjonowanie wszystkich członków i przedstawicieli firmy. Gablota na klucze tworzona na miarę to niezwykle praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki schludnemu systemowi wystawienniczemu, wizerunek Twojej firmy dodatkowo zyska prestiżu i popularności. Doskonała organizacja to znak rozpoznawczy placówek bądź instytucji państwowych, lecz bez odpowiednich materiałów firmy Omega System nie będziesz w stanie zagwarantować sobie i swojemu zespołowi odpowiednich warunków.

Nasze gabloty na klucze to prawdziwy fenomen w branży ekspozycyjnej i wystawienniczej

Każda tablica na klucze z Omega System wytwarzana jest z odpowiednio trwałych i solidnych materiałów. Nasi specjaliści, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stosownie wyselekcjonowali tworzywa i surowce, które nadają się do produkcji tego typu komponentów. Oryginalna gablota na klucze to prawdziwy Must Have w każdym przedsiębiorstwie. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne konstrukcje, które możesz dodatkowo wyposażyć w pomocnicze oznaczenia np. breloki z laminatów. Postaw organizację ponad wszelkie elementy! Nasze tablice na klucze zapewnią Ci codzienny komfort w pracy. Nie będziesz już więcej musiał poświęcać czasu na szukanie właściwych przyrządów do otwierania furtek czy drzwi w przestarzałym i niepraktycznym pęku. Oryginalna tablica na klucze stworzona z jakościowych materiałów czeka na Ciebie każdego dnia w Omega System!

Exit mobile version