Close

19 kwietnia 2021

Uroczyście ogłaszam, że… czyli o gablotach na ogłoszenia słów kilka

Są wszędzie. Znajdziemy je na klatkach schodowych, w supermarketach, w szkołach, urzędach, na dworcach i w kinach. Gabloty ogłoszeniowe towarzyszą nam na co dzień, dostarczając cennych informacji na różne tematy. Ze względu na mnogość zastosowań przybierają odmienne formy, lecz bez względu na kształt i wielkość, zawsze spełniają tę samą funkcję: informacyjną. Ale nie tylko!

Tablice ogłoszeniowe niejedno mają imię. Poznaj je bliżej

W zależności od miejsca w jakim zostanie umieszczona, gablota na ogłoszenia będzie służyć innym osobom. Na uczelni przyda się studentom i wykładowcom, którzy znajdą na niej ciekawe informacje na temat egzaminów, pracy czy wydarzeń kulturalnych. Ustawiona lub zawieszona na osiedlu bądź na klatce schodowej, stanie się cennym źródłem komunikatów dla mieszkańców. To świetna forma dotarcia do określonego grona odbiorców – odpowiednio przygotowane ogłoszenie przyciągnie uwagę. Dużym plusem gablot ogłoszeniowych jest ich uniwersalność. Wewnątrz nich, za szybką można prezentować rozmaite treści informacyjne, zaczynając od bieżących lokalnych ogłoszeń, a skończywszy na ciekawostkach różnego typu. Ogłoszenia te są dobrze chronione – dostęp do gabloty mają osoby, posiadające klucz.

Estetyczną gablotę można zamówić u nas: w Omega System

Obok praktycznego wymiaru gablot na ogłoszenia, bardzo ważne pozostają kwestie wizualne. Cała konstrukcja musi się ładnie prezentować, ściśle wpisywać w charakter miejsca, w którym zostanie ustawiona. W naszej ofercie zebraliśmy tablice zewnętrzne i wewnętrzne, wykonane z aluminiowych profili. Występują one w wielu wymiarach oraz wariantach – nasi Klienci mają możliwość dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb. Możemy wykonać gablotę z dodatkowym oświetleniem i profilami, malowanymi na dowolny kolor. Nie stanowi dla nas problemu nowoczesny system magnetycznych pleców ani okna, unoszonego na siłownikach. Produkujemy gabloty, wewnątrz których ogłoszenia są czytelne i atrakcyjne dla oka.

Masz pytania lub chcesz zamówić tablicę informacyjną? Skontaktuj się z nami poprzez formularz! Zapewniamy projekt, produkcję i montaż gablot, dbając o najwyższą jakość oraz rozsądną cenę usług. Jeśli poszukujesz solidnej galoty, u nas na pewno ją znajdziesz!