Close

10 maja 2021

Wykorzystaj gablotę, by poinformować przechodniów, co oferuje Twoja firma!

Jest wiele sposobów na pozyskanie nowych klientów. Na przykład wyjście bezpośrednio do nich i pokazanie się im z jak najlepszej strony. Możesz to zrobić przy pomocy nowoczesnej gabloty informacyjnej. Zawieszona na budynku, tuż przy wejściu do firmy, będzie pełnić rolę swoistej wizytówki. Z tego rozwiązania korzystają między innymi restauracje i biura podróży. Chcesz wyróżnić się na tle innych firm? Sprawdź, czy gablota informacyjna da Ci taką możliwość.

Gabloty informacyjne jako elegancki sposób prezentacji swoich usług

Czy zdarzyło Ci się mijać lokal gastronomiczny i zastanawiać się, jakie menu oferuje? Czy gdybyś miał/a szansę wygodnego zapoznania się z ofertą restauracji, szansa na wejście do środka by wzrosła? Podejrzewamy, że tak właśnie by było. Potencjalny klient, który ma taką możliwość, z dużym prawdopodobieństwem stanie się klientem. Oczywiście restauracja to tylko przykład miejsca, przed którym warto umieścić gablotę informacyjną.

Tego rodzaju konstrukcja sprawdzi się także w wielu innych firmach – biurach nieruchomości, biurach podróży, pensjonatach… Można na niej zamieścić dowolne treści i regularnie je aktualizować. Cel: przyciągnięcie wzroku przechodniów oraz zachęcenie ich do wejścia. W profesjonalnie wykonanej gablocie można efektownie zaprezentować menu, ofertę wakacji all inclusive, wiadomość o wolnych pokojach w hostelu albo obowiązującej promocji na kosmetyki w drogerii. Inwencja zależy od właściciela firmy – ważne, aby informacje umieszczone w gablocie były prawdziwe i skutecznie napędzały ruch.

Dokonaj dobrego wyboru: tablica informacyjna nie może być przypadkowa

Producenci systemów wystawienniczych dwoją się i troją, by dostarczać klientom coraz bardziej zaawansowane tablice i gabloty informacyjne. Są one projektowane na specjalne zamówienie, z uwzględnieniem preferencji zamawiającego. W naszej ofercie nie brakuje trwałych i estetycznych gablot, perfekcyjnie nadających się do prezentacji treści promocyjnych i informacyjnych. To nowoczesne wyroby, odpowiednie do użytkowania wewnątrz, jak też na zewnątrz budynków. Postaw na oryginalną formę reklamy i zaskocz przechodniów unikalną reklamą oferty, zamkniętą w gablocie informacyjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami Omega System. Udzielą oni szczegółowych odpowiedzi na każde Twoje pytanie i znajdą dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz!