Close

28 grudnia 2020

Zawieszanie ogłoszeń nigdy nie było tak przyjemne! Oto tablica korkowa od Omega System

Mawia się, że chcieć to móc. Jeśli Ty chcesz zamówić tablicę korkową, my Ci to umożliwimy. Najpierw jednak zamierzamy co nieco o niej opowiedzieć. Naszej produkcji gabloty nie są bowiem zwyczajnymi wyrobami, jakie można znaleźć w większości sklepów. Omega System stawia na jakość, zaopatrując Klientów w efektowne i pięknie wykończone tablice korkowe.

Ogłoszenia umieszczaj na tablicy korkowej, zaprojektowanej na wymiar

Dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i uwielbiają sporządzać notatki, tablica tego typu to gadżet obowiązkowy. Polecamy ją również do biur i szkół, a także wszędzie tam, gdzie trzeba umieścić ogłoszenie w widocznym miejscu. Na tablicy korkowej możemy przypiąć kartkę szpilką albo pinezką, bez stosowania kleju. Jedynym śladem, jaki pozostanie po dokonaniu tej czynności, będzie maleńka dziurka. Dlaczego polecamy kupowanie tablic właśnie u nas? Przede wszystkim projektujemy gabloty, adekwatne do oczekiwań Klienta. Podaj nam konkretny wymiar, a przygotujemy tablicę korkową, która będzie mu odpowiadać. Oferujemy wyroby w profilach aluminiowych, co oznacza trwałość i wysoką estetykę wykonania. Zapomnij o drewnianej ramie ze skłonnością do pękania oraz zmieniania koloru. Wzmocnione, malowane profile utrzymają tablicę w ryzach i będą prezentować się równie pięknie po zakupie, jak i po wielu miesiącach użytkowania.

Tablica korkowa to praktyczne rozwiązanie dla każdego. Zdaj się na nas!

Czy to do w biurze, domowym gabinecie, na korytarzu szkolnym albo w urzędzie – tablica korkowa wszędzie znajdzie zastosowanie. Gwarantujemy solidny wyrób, który będzie nieocenionym wsparciem w codziennym funkcjonowaniu każdej firmy oraz instytucji. Korek to wdzięczny surowiec, nadający się do intensywnej eksploatacji z wykorzystaniem pinezek. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach względem tablicy korkowej, a opracujemy projekt i zrealizujemy go od A do Z! Możemy wykonać model z gęstym wypełnieniem w atrakcyjnej cenie, wyposażyć tablicę w oświetlenie, wzbogacić ją o fryz z napisem albo nadać profilom wygląd, imitujący drewno. Zainteresowany? W takim razie zachęcamy do kontaktu!