Close

12 października 2020

Zewnętrzne gabloty informacyjne oraz ich pełna charakterystyka. Poznaj ją przed zakupem!

Maksymalnie wysoki przekaz informacji możliwy jest do uzyskania dzięki wielu innowacyjnym systemom ekspozycyjnym. Wśród nich królują gabloty informacyjne. Możesz je umieścić nie tylko wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz. I to w najbardziej strategicznym dla Ciebie miejscu. Omega System przedstawia charakterystykę tego typu nośników. Czym się wyróżniają oraz czym dominują nad alternatywnymi rozwiązaniami?

Dostarczane przez nas gabloty informacyjne są odporne na wszelkie warunki pogodowe

Wśród największych zalet zewnętrznych gablot informacyjnych z pewnością należy wymienić wytrzymałość. Takie nośniki muszą przecież stawiać czoła destrukcyjnym warunkom pogodowym. Mowa tutaj przede wszystkim o silnych podmuchach wiatru, opadach deszczu czy nawet opadach śniegu. Każdy z wyżej wymienionych żywiołów nie pozostawia żadnych złudzeń w pojedynku z papierem, a właśnie taki surowiec przeważnie znajduje się w środku gabloty. Jako doświadczony producent, dbamy o dostarczanie naszym Klientom produktów wykonanych z pierwszorzędnej klasy materiałów. Jesteśmy przekonani, że stalowa rama i szybka zabezpieczająca front gabloty spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Omega System łączy wytrzymałość stojącą na wysokim poziomie z funkcjonalnością, pozwalającą na poprawną prezentację treści.

Własną gablotę informacyjną postawisz tam, gdzie tylko zechcesz!

W odróżnieniu od innych sposobów na prezentację treści, gablota informacyjna zewnętrzna może zostać zainstalowana dosłownie wszędzie. Wybór należy tylko do Ciebie! Polecamy jednak mocno zainteresować się instalacją w strategicznych miejscach dla Twojego przedsiębiorstwa i placówki publicznej. Gabloty informacyjne produkujemy w kilku wersjach: pojedynczej, podwójnie dzielonej czy nawet potrójnej. Każda z nich posiada specjalne systemy, umożliwiające montaż dosłownie w każdym miejscu.