Close

Gabloty na sztandar

Szukasz idealnego miejsca na ekspozycję sztandaru? Gablota od Omega System spełni Twoje oczekiwania!

W asortymencie firmy Omega System znajdziesz specyficzny rodzaj gablot ekspozycyjnych, które instalowane są przede wszystkim w instytucjach edukacyjnych, urzędach, obiektach i placówkach wojskowych, budynkach służb porządkowych, kościołach, muzeach, a nawet w siedzibach firm komercyjnych. Oferowana przez nasz gablota na sztandar poprawi ekspozycję tego prestiżowego elementu identyfikacji danej organizacji. Niecodziennych wymiarów systemy wystawiennicze produkujemy zarówno jako nowoczesne obiekty wiszące, jak i stojące. Wybór dokładnej wersji gabloty na sztandar uzależniony jest od wizji Zleceniodawcy oraz od uwarunkowań w budynku docelowym. Zaprojektowana i wykonana przez nas gablota do sztandaru może zawierać szereg dodatków, takich jak chociażby antywłamaniowy zamek, oświetlenie LED, pokrycie tkaniny czy uchwyt na drzewiec. Gwarantujemy idealnie zoptymalizowanie rozmiarów gabloty do konkretnego rodzaju sztandaru. Zastosowanie szerokiej gamy profili aluminiowych lub imitacji drzewnych, umożliwia dowolną personalizację wyglądu gabloty na sztandar. Taki system pozwoli stworzyć Ci bezpieczną prezentacje drogocennego identyfikatora Twojej placówki.

Bezpieczeństwo i godna ekspozycja. Oto, co mogą zagwarantować nasze gabloty na sztandar

Współczesny sztandar stanowi jeden z najistotniejszych symboli dla niemalże każdej instytucji. To właśnie z tego powodu warto zadbać o to, aby tego typu weksylia posiadały odpowiednią oprawę. W firmie Omega System doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego poszerzyliśmy własny asortyment o nowoczesne gabloty na sztandar. Nasze systemy wystawiennicze charakteryzują się nie tylko ponadczasowym wzornictwem, ale także pierwszorzędną jakością wykonania. Gablota na sztandar z prezentowanej przed Tobą kolekcji została stworzona z lekkich profili aluminiowych. Umożliwiamy ich dowolną personalizację – mogą przybrać niemalże każdy kolor z palety barw RAL. Podstawę dla bezpieczeństwa każdego zamkniętego sztandaru stanowi specjalne szkło, odporne na wiele destrukcyjnych czynników oraz zamek na klucz. Jako doświadczeni specjaliści dbamy o poprawę jakości ekspozycji Twoich symboli. Materiałowe wykończenie tylnej części gabloty na sztandar oraz dodatkowo zainstalowana luminacja LED tylko podkreśli wysoki poziom prestiżu weksyliów. Mimo stosowania wyłącznie sprawdzonych rozwiązań i pierwszorzędnej jakości materiałów, nasze gabloty nie zrujnują Twojego budżetu. Gwarantujemy, że w parze z doskonałym projektem zawsze będzie szła konkurencyjna cena na gabloty do sztandaru. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do składania zamówień. Masz wątpliwości dotyczące wyglądu lub dokładnego rozmiaru gabloty? Skontaktuj się z nami telefonicznie.

 

Jak produkowana jest gablota do sztandaru Omega System? Zaczynamy od koncepcji!

Omega System to znaczy jakość, dlatego nasze gabloty na sztandar produkujemy z myślą o Twoim końcowym zadowoleniu. Zaczynamy więc od wstępnego rozpoznania potrzeb, funkcjonalności oraz oczekiwań względem takiego rozwiązania. Wychodzimy z założenia, że indywidualny wywiad z Klientem otwiera przed naszymi pracownikami dużo większe pole do popisu oraz pozwala nam w stu procentach dopasowywać oferty do potencjalnych partnerów biznesowych. Gablota na sztandar nie będzie przecież jednorazowym wydatkiem z Twojej strony. Zamawiając tego typu wyposażenie chcesz, aby pełniło ono swoją funkcję nawet przez kilkanaście kolejnych lat. Odpowiednia jakość produkcji oraz stosowanie wyłącznie sprawdzonych materiałów to jedno. Ważne będzie również to, aby gablota na sztandar idealnie pasowała do wnętrza, nadając mu nieco więcej charakteru. Godna ekspozycja wyrobów sygnowanych logo Omega System nie jest wyłącznie pustym sloganem!

rysunki

Projekt oraz produkcja. To na tym etapie gablota na sztandar stanie się wyjątkowa

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów i od ponad 30 lat tworzymy najlepsze projekty na różnorodne wyposażenia budynków. Gablota na sztandar od Omega System w takim przypadku nie będzie stanowić żadnego wyjątku. Mając już szczegółowo zbierane informacje z indywidualnego wywiadu, jesteśmy w stanie przygotować oryginalny projekt. Będzie zawierać on wszystkie najważniejsze informacje, także już na tym etapie wiesz, jak będzie wyglądać Twoja gablota na sztandar. Następnie przechodzimy do produkcji, gdzie stosujemy tylko sprawdzonej klasy materiały. Ale o tym już prawdopodobnie wiesz. W trakcie realizacji zlecenia dodatkowo przeprowadzamy szereg testów, dzięki którym gablota do sztandaru rzeczywiście może pochwalić się perfekcyjnym wyglądem oraz doskonałą jakością. Połowiczne rozwiązania nas nie interesują. I założymy się, że Ciebie – jako zleceniodawcy – również.

Doskonała cena to kolejny czynnik, który wyróżnia nasze gabloty na sztandar

Wymienione tutaj wcześniej etapy realizacji zlecenia na gabloty na sztandar brzmią jak niezwykle droga inwestycja? Chętnie wyprowadzimy Cię z takiego błędnego rozumowania. Jako specjaliści z ponad 30-letnim doświadczeniem przygotowujemy dla naszych Klientów wyłącznie konkurencyjne oferty. Udowadniamy tym samym, że cena za gabloty na sztandar nie powinna być wygórowana. Tym bardziej, że finalna kwota na paragonie lub fakturze to jeden z kilku istotnych czynników, jeśli weźmiemy pod uwagę podejmowanie decyzji konsumenckiej. Daj sobie szansę na ten komfort. Kup gabloty na sztandar, których korzystna cena idzie w parze z doskonałą jakością i funkcjonalnością. Jako Omega System jesteśmy znani z idealnego balansu pomiędzy tymi ważnymi aspektami. Nie wierzysz nam na słowo? Masz do tego prawo, natomiast polecamy sprawdzić opinie o nas bądź liczbę zrealizowanych zleceń. Statystyki nie mogą przecież kłamać!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy gablota na sztandar od Omega System może posiadać dodatkowe funkcje?

Tak, a jedną z najpopularniejszych dodatkowych funkcji w naszych gablotach jest oświetlenie typu LED. Pozwala ono zwiększyć funkcjonalność gabloty na sztandar i umożliwia jej ekspozycję nawet późnym wieczorem w zamkniętych pomieszczeniach. Montujemy także zabezpieczenia w postaci solidnych zamków. O dodatkowych funkcjach poinformuj nas jeszcze przed wykonaniem projektu.

#2 Gdzie najczęściej stosuje się gabloty na sztandar?

Użyteczność tego typu wyrobów jest naprawdę ogromna. Gablota na sztandar przeważnie znajduje się w placówkach edukacyjnych, ale możesz ją spotkać także w budynkach publicznych, ważnych placówkach państwowych, szpitalach oraz w innych bardzo reprezentatywnych miejscach.

#3 Dlaczego cena za gabloty na sztandar w Omega System jest tak atrakcyjna?

Jesteśmy doświadczoną firmą, niekwestionowanym liderem branży. I wiemy, jakie aspekty są dla Ciebie kluczowe przy podejmowaniu decyzji konsumenckich. Stąd zdecydowaliśmy się połączyć pierwszorzędną jakość komponentów, innowacyjne rozwiązania i przystępną cenę usługi.

Exit mobile version