Close

w dniu 09.06.2023 (piątek) firma Omega System będzie zamknięta

Gabloty w długich korytarzach

Gabloty na Politechnice Krakowskiej.  Kompleksowe wyposażenie. Na miarę wykonujemy nie tylko gabloty lecz także elementy informacji i identyfikacji wizualnej – tablice główne, tabliczki informacyjne i przy drzwiowe. W kilku konwencjach – do wyboru.

Zobacz rozwiązania Omega System dla instytucji i biurowców.

Zobacz - informacje

Gabloty kolejowe w Warszawie

Gabloty informacyjne na dworcach w stolicy, oraz wielu lokalizacjach w całej Polsce. Mocna, niezawodna konstrukcja, prestiżowa stylistyka.

Zobacz - gabloty informacyjne stojące

Gabloty na lata

Gabloty dla Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej – w SUPERJEDNOSTCE.

Dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych mamy solidne gabloty, które wiele wytrzymają . Świadczymy pełen serwis.

Zobacz - gabloty wiszące

Gabloty informacyjne w muzeum

Gabloty stojące – mobilne w Muzeum Twierdza Kłodzko.  To przykład zastosowania gablot informacyjnych w placówkach kultury. Omega System wyposaża muzea w gabloty ekspozycyjne i informacyjne.

Zobacz - wyjątkowa estetyka, dostosowana do każdego pomieszczenia

Gabloty na dworcu z aktualnym rozkładem

Gabloty wiszące na Dworcu Warszawa Wschodnia.

Zobacz - gabloty wiszące - wiele okien

Gabloty pasujące do każdego otoczenia

Gablota informacyjna przy Willi Fitznera w Siemianowicach. Kolor i charakter współgrający z miejscem historycznym.

Zobacz - możliwości konfiguracji

Gabloty informacyjne w urzędach

Gabloty w Urzędzie Pracy w Łaziskach Górnych. Solidne, bezpieczne gabloty Omega System służą także w wielu Urzędach Miast i Gmin, Urzędach Skarbowych, Szkołach, Sądach, i innych instytucjach państwowych.

Zobacz - gabloty informacyjne wiszące

Gabloty informacyjne wszędzie

Gabloty wykonane dla CTL Maczki Bór, zamontowane na terenie gospodarczym. Informują i zdobią.

Zobacz - niezawodne gabloty wiszące

100% zaufania. 100% jakości. 100% estetyki.

Czy gabloty ogłoszeniowe, gablota na sztandar lub tablica korkowa mogą zostać nazwane sztuką? Tak, jeśli podchodzi się do nich z pasją i profesjonalizmem. Właśnie takimi czynnikami wyróżnia się firma Omega System. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych systemów ekspozycji, które tworzymy z wysokiej jakości materiałów, pod okiem doświadczonych ekspertów. Korzystamy z własnego parku maszynowego, dlatego gabloty wiszące i inne tego typu wyroby sygnowane naszym logo cieszą oko i zachowują swoją trwałość przez długie lata!


Trwałe

Dbamy o to, by raz nabyty produkt służył Ci przez długie lata.

Estetyczne

Nie zapominamy o stronie wizualnej – nasze ramy pasują do każdego wnętrza.

Funkcjonalne

Wiemy, że stawiasz na praktyczne rozwiązania. Tworzymy je dla Ciebie!

Najwyższa jakość!

Dajemy gwarancję jakości, bo jesteśmy pewni swoich produktów.

Nasza oferta

Poznaj nasz styl pracy

Zobacz, jak działamy, a przekonasz się, że warto powierzyć nam swój projekt

KONCEPCJA

Punktem wyjścia jest Twoja firma i Twoje potrzeby. Powiedz nam, jaki chcesz osiągnąć cel, a my Cię do niego doprowadzimy.

PROJEKT

Specjaliści Omega System zaprojektują dostosowany do Twoich potrzeb system wystawienniczy z ram aluminiowych albo doradzą wybór pojedynczej gabloty.

PRODUKCJA

Eksperci Omega System czekają w parku maszynowym, żeby zrealizować Twój projekt. Już wkrótce gotowy produkt trafi do Twoich rąk.

250

Zrealizowanych wystaw

380

Produktów w ofercie

Doświadczenia

Firma Omega System powstała w 1991 roku.

67

Autorskich rozwiązań

2000

Zadowolonych klientów

Aktualności

Nasze najnowsze realizacje i trendy w wystawiennictwie – sprawdź nas i przekonaj się, co potrafimy!

O firmie

Kilkanaście lat doświadczenia na rodzimym rynku. Setki usatysfakcjonowanych Klientów i tysiące zrealizowanych projektów na gabloty ogłoszeniowe czy choćby gabloty na sztandar. Tak w skrócie przedstawia się historia Omega System – lidera produkcji systemów wystawienniczych, bazujących na wytrzymałych konstrukcjach z aluminiowych ram. Jako wykwalifikowani specjaliści łączymy estetykę z jakością wykonania i oferujemy naszym Odbiorcom produkty pierwszorzędnej klasy. Zobacz, jak funkcjonalna może okazać się tablica korkowa czy nawet bezpieczna gablota na klucze.

Gabloty ogłoszeniowe i funkcjonalne tablice to nasza specjalność.
Sprawdź, jakie ekspozytory może zaoferować Ci Omega System

Błyskawiczny dostęp do niezbędnych informacji stanowi jedną z najważniejszych rzeczy, jakich potrzebuje człowiek w codziennym, prawidłowym funkcjonowaniu. Wiszące gabloty informacyjne oferowane przez firmę Omega System powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego miejsca, w którym niezbędne jest przejrzyste przedstawienie treści. Zbudowane z trwałego aluminium gabloty ogłoszeniowe świetnie sprawdzają się w placówkach publicznych, takich jak chociażby szkoły czy szpitale. W rolę wewnętrznego ekspozytora może wcielić się również tablica korkowa. Tego typu rozwiązania także znajdziesz w prezentowanym na tej stronie asortymencie. Wszystkie gabloty informacyjne sygnowane logo Omega System posiadają odpowiedniej jakości zabezpieczenie w postaci odpornych na codzienną eksploatację szyb, a same profile są lekkie i nie stanowią dużego obciążenia dla ścian. W celu zwiększenia efektywności przekazu, gabloty wiszące mogą zostać dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED. Podstawę naszej oferty stanowią innowacyjne gabloty ogłoszeniowe, ale swoim Klientom proponujemy również inne praktyczne elementy architektury wnętrz. Z myślą o urzędach i placówkach edukacyjnych przygotowaliśmy efektowne gabloty na sztandar, a z usług Omega System mogą skorzystać także osoby poszukujące bezpiecznej i przede wszystkim ergonomicznej gabloty na klucze. Nasza kolekcja umożliwia wybór nietypowych komór lub tradycyjnych rozwiązań, jakie stanowi tablica na klucze. Zapraszamy do składania zamówień!