Close

O firmie

Przeszło 20 lat doświadczenia, niezliczona liczba projektów, setki zadowolonych Klientów – od 1991 roku firma Omega System kształtuje nowe trendy w dziedzinie systemów prezentacyjnych i wystawienniczych.

Nasi projektanci stworzyli unikalny model konstrukcji zbudowanych z lekkich profili aluminiowych. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt od A do Z, wyposażając w swoje konstrukcje biura, hale i wszelkie przestrzenie publiczne, tak w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Produkujemy także stacjonarne i przenośne elementy oznakowania oraz wiele innych produktów bazujących na naszych aluminiowych profilach.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty zbiór gablot informacyjnych o niemalże nieograniczonym potencjale przystosowawczym. Oferujemy wybór w zakresie rozmiarów, kształtów, elementów konstrukcji, a także wypełnień i dodatków. Jeśli standardowe rozwiązania nie spełnią Państwa oczekiwań, z przyjemnością zaprojektujemy nowe konstrukcje, wedle Państwa wymagań.

To, co wyróżnia firmę Omega System, to duża elastyczność i umiejętność dostosowania każdego projektu do potrzeb indywidualnego Klienta. Zamawiając nasze produkty, otrzymują Państwo najwyższej jakości rozwiązania, trwałe, funkcjonalne, a przede wszystkim w przystępnej cenie. Ponadto elementy naszego systemu mogą być wykorzystane powtórnie lub dowolnie modyfikowane dzięki licznym dodatkom i praktycznym rozwiązaniom.

Nasi fachowcy podejmą się także zadań z zakresu cięcia, grawerowania i frezowania. Pracujemy na aluminium, tworzywach sztucznych i elementach stalowych. Własny park maszynowy pozwala nam na realizowanie zleceń bez zbędnej zwłoki, a przy tym na sprawdzonym sprzęcie i najwyższej jakości produktach. Dodatkowo oferujemy kompleksowy montaż każdego zamówienia w miejscu i czasie wybranym przez Klienta.

Lata zdobywania doświadczeń i osiągania sukcesów nie sprawiły, że spoczęliśmy na laurach. Wręcz przeciwnie – pracownicy firmy Omega System nieustannie szkolą się i zdobywają nowe umiejętności, by sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom Klientów. Bo to Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do współpracy!

Exit mobile version