Close

20 lutego 2023

Bądźcie na bieżąco dzięki Omega System! Nasze rozwiązanie na nieporządek

Każdy dzień w firmie jest obfity w rozmowy, spotkania z klientami oraz obowiązki. W chaosie informacji często zapomina się o dobrym zorganizowaniu, a także szczegółach, które później mogą negatywnie odbić się na biznesie. Przypomnienia w postaci wirtualnych kalendarzy czy e-maili często zawodzą, ginąc w spamie lub będąc naturalnie przez nas niezauważone bądź usunięte. W rzeczywistości obfitej w ciągłe zawirowania, warto wyposażyć się w przedmiot stateczny, który zawsze będzie na swoim miejscu. Od zawsze uważamy, że najprostsze rozwiązania potrafią wnieść horrendalne zmiany na lepsze – dlatego prezentujemy naszym Klientom gabloty informacyjne, które raz na zawsze mogą wprowadzić porządek w biurze.

Chaos i pamięć złotej rybki? Gablota informacyjna potrzebna od zaraz!

W świecie pełnym umów, papierów i kalendarzy zapełnionych datami, doskonale sprawdzi się gablota informacyjna. To właśnie na niej będzie można umieszczać ogłoszenia dotyczące spotkań czy wydarzeń, w których firma ma wziąć udział. Wszystko zależy od zespołu i odpowiedniej strategii rozmieszczenia ogłoszeń. Mimo że prace nad zrozumieniem mechanizmu zapamiętywania wciąż są w toku, tablice informacyjne i ich zawartość znacznie pomagają w dobrej organizacji pracy. Widząc je prawie codziennie, zapamiętujemy treść ogłoszeń; między innymi dzięki temu nie jesteśmy w stanie o nich zapomnieć. Posiadanie elementu wyposażenia takiego jak gablota na ogłoszenia w biurze stanowi też świetną formę prezentacji umiejętności firmy – mnogość certyfikatów umieszczonych za szybą z pewnością zrobi wrażenie na klientach odwiedzających biuro. Każda gablota informacyjna jest uniwersalna, dzięki czemu to właśnie zamawiający może nadać jej przeznaczenie. W Omega System zajmujemy się produkcją gablot na wymiar; dostosowujemy nasze produkty do Klientów, tworząc systemy na miarę potrzeb każdego z nich. Twoje biuro potrzebuje gabloty? Zapraszamy do kontaktu. Razem znajdziemy rozwiązanie.

Dlaczego warto oddać swój pomysł w nasze ręce? Spieszymy z odpowiedzią!

Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam zrozumieć rynek i dostosować swoją ofertę do naszych Klientów. W realizacjach bierzemy pod uwagę każdy szczegół, łącząc estetykę z wysoką jakością materiałów. Połączenie sprawia, że każda gablota na ogłoszenia znajdująca się w naszej ofercie komponuje się z wnętrzem, a przy tym jest niewrażliwa na uderzenia. Omega System tworzą ludzie z pasją – wyposażeni w ogromną wiedzę fachowcy podejmują się zadań z zakresu cięcia, frezowania, a nawet grawerowania. Własny, doskonale wyposażony park maszynowy pozwala na błyskawiczną realizację zleceń przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów. Przenosimy wizje naszych Klientów do rzeczywistości, tworząc gabloty, które spełniają wszystkie wymagania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Exit mobile version