Close

4 grudnia 2023

Elegancka gablota na sztandar obowiązkowym elementem wyposażenia placówki oświatowej!

Nadanie sztandaru placówce oświatowej, urzędowi czy innej instytucji uchodzi za ogromne wyróżnienie, dlatego też powinno się go czcić nie tylko podczas oficjalnych uroczystości, lecz również zadbać o jego odpowiednią oprawę. Proporzec przez większość czasu nie jest używany – dobrze jest przechowywać go w najlepszy możliwy sposób, by przez lata prezentował się nienagannie. By sztandar nie zbierał kurzu ani nie uległ zniszczeniom, doskonałym wyjściem jest umieszczenie go w odpowiednim miejscu. W Omega System tworzymy gabloty na sztandar, które wykonane są z wysokogatunkowych profili aluminiowych anodowane o prostym przekroju, występujące w różnych systemach. Już dziś zamów ochronę na sztandar do instytucji i ciesz się wysokim poziomem ekspozycji.

Gablota na sztandar od Omega System to najlepsze rozwiązanie!

W każdej placówce, w której obowiązkowe jest prezentowanie flagi lub herbu, gablota na sztandar od Omega System stanowić będzie bardzo ważny element wyposażenia – to właśnie w takiej witrynie można umieścić tak istotny eksponat, zapewniając mu należyty szacunek. Gablota na sztandar pełni określone funkcje; szklane, zamykane na klucz drzwi pozwalają uchronić sztandar przed kradzieżą oraz zniszczeniem. Eleganckie wykończenie gablot dodaje eksponatowi elegancji, zaś możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia sprawi, że sztandar będzie bardzo dobrze widoczny. W przypadku gablot, nasi Klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonania; anodowane aluminium wyróżnia się lekkością, a jednocześnie jest doskonale odporne na ząb czasu. Tworzymy konstrukcje o dowolnym rozmiarze, dostosowywane do wielkości sztandarów. Niezależnie czy poszukujesz gabloty na sztandar szkoły, dla OSP, urzędu czy innej placówki – poza wyglądem warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność. Wszystkie nasze gabloty są bardzo łatwe w obsłudze, a dzięki nowoczesnemu systemowi proces zamykania oraz otwierania gabloty przebiega bez żadnego wysiłku.

Jak gablota na sztandar, to tylko od Omega System!

Przez ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wytrzymałych, starannie skonstruowanych gablot do przechowywania sztandarów. Możemy pochwalić się wysoce kompetentnym gronem projektantów, którzy stworzyli unikalny model konstrukcji zbudowanych z lekkich profili aluminiowych. Własny park maszynowy pozwala nam na realizowanie wszystkich projektów od A do Z. Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom 100% zaufania, jakości i estetyki naszych produktów; zawsze dążymy do usatysfakcjonowania każdego, kto tylko decyduje się złożyć u nas zamówienie. Gablota na sztandar powinna prezentować się nienagannie, zupełnie jak sam proporzec, tym samym gwarantując solidną ochronę na lata. W Omega System tworzymy konstrukcje, które cieszą oko, a ich trwałość może zaskoczyć niejedną osobę. Działamy na zasadzie koncepcji, projektu i produkcji, cały czas pozostając w kontakcie z Klientem. Już dziś dołącz do grona zadowolonych osób, powierzając wykonanie gabloty na sztandar profesjonalistom.

Exit mobile version