Close

17 czerwca 2024

Gablota wisząca – jeden produkt, mnóstwo możliwości zastosowania

Reklamy, ogłoszenia, informacje – dziś trudno byłoby wyobrazić sobie życie i otaczającą nas przestrzeń bez tych elementów. Mimo powszechnej cyfryzacji oraz przeniesienia się wielu aspektów codzienności do świata wirtualnego, gabloty informacyjne wciąż pełnią istotną rolę we współczesnym świecie. Co więcej, to jedne z najskuteczniejszych nośników! To, jak wygląda dana gablota na ścianę w dużej mierze zależy od potrzeb miejsca, w jakim przyjdzie jej funkcjonować. W Omega System tworzymy gabloty na specjalne zamówienie naszych Klientów, dokładając przy tym wszelkich starań ku temu, by systemy satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających. Projektujemy i tworzymy gabloty, które mogą być idealnie dostosowane do eksponowanego przedmiotu. W związku z tym w ofercie Omega System można znaleźć szereg różnego rodzaju modeli gablot naściennych. Poznaj je wszystkie!

Gabloty wiszące w kilku wariantach? To możliwe, zwłaszcza w Omega System!

Ze względu na fakt, że gabloty ogłoszeniowe znajdują swoje zastosowanie w szeregu miejsc o naprawdę zróżnicowanym przeznaczeniu, nie mogliśmy w Omega System zamknąć się wyłącznie na jeden model. Obecnie posiadamy aż 11 rodzajów gablot wiszących, stale pracując nad poszerzeniem swojej oferty o kolejne nowości. Tak oto Klienci mogą wybierać między klasycznymi modelami pojedynczymi jak i dzielonymi, a także gablotami połączonymi wraz z tablicą korkową. Już dziś poznaj linie CLASSIC, SLIM oraz SHARP i znajdź gablotę na ścianę, która będzie doskonale pasowała tam, gdzie chcesz ją umieścić. Wszystkie konstrukcje powstały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a do ich wykonania użyto wyłącznie starannie wyselekcjonowanych materiałów. Nie przebieramy w półśrodkach, stawiając na najlepsze komponenty, które czynią nasze gabloty godnymi uwagi. Poszczególne modele gablot mogą być wykonane zarówno w wersji poziomej jak i pionowej, zaś kolor pleców może być wybrany z zakresu barw dostępnych folii dekoracyjnych. Opcji jest naprawdę cała masa! Malujemy profile gablot w sposób do złudzenia imitujący kolor oraz desenie drewna, dając Klientowi do wyboru między szeregiem wzorów i kolorów. Spektrum możliwości jest naprawdę szerokie – już dziś zamów wymarzoną gablotę wiszącą od firmy Omega System.

Gabloty wiszące: wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia

Tworząc nasze gabloty wiszące, kierowaliśmy się przede wszystkim wysokimi parametrami jakości i wytrzymałości produktu. Nasze konstrukcje są solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Myśląc o naszych Klientach, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę autorskich gablot ściennych. Wierzymy, że prawdziwe piękno oraz funkcjonalność tkwią w prostocie, czego dowodem są wszystkie gabloty wiszące, jakie posiadamy. Dodatkowo, wszystkie modele mogą zostać dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED czy też fryz z napisem. Niezależnie od tego czy potrzebujesz gablot naściennych wewnętrznych czy zewnętrznych – czekamy na Twoją wiadomość. W Omega System tworzymy gabloty wiszące nadające się zarówno na szkolne korytarze, do gabinetów, a także poczekalni, jak i modele przeznaczone na zewnątrz, gotowe do umieszczenia przed budynkami różnego rodzaju instytucji, na parkingi, a także przystanki autobusowe. Wiedza, doświadczenie i autorskie rozwiązania czynią z nas firmę godną współpracy. Przekonaj się o tym samemu, zamawiając jedną z naszych gablot.

Exit mobile version