Close

20 lipca 2020

Jak eksponować ważne komunikaty i obwieszczenia? Wywieszając komplet dokumentów do wglądu w gablocie informacyjnej

Ważne kwestie wymagają szeroko zakrojonych konsultacji publicznych. Problem w tym, że skuteczne poinformowanie wszystkich zainteresowanych o nowych planach czy tematycznym spotkaniu jest trudne i skomplikowane. Mało które instytucje dysponują pełnymi danymi i taką zgodą na ich przetwarzanie, żeby wysyłać maile, listy albo dzwonić do konkretnych osób. Nie wspominając już o wysokich kosztach, jakie wiązałoby się z przeprowadzeniem takiej akcji. Znacznie lepszym, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pokazać stosowny anons w miejscu publicznym.

Wiadomości muszą znajdować się na odpowiedniej wysokości, na linii wzroku. Tak łatwiej przyciągną uwagę

Rzecz jasna zwykłe przyklejenie ogłoszenia do ściany czy pierwszego z brzegu słupa na ulicy to raczej kiepski pomysł. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że pozostawiona sama sobie kartka papieru nie powisi w danym miejscu zbyt długo. Albo szybko stanie się nieczytelna, przez wystawienie na silne opady deszczu. Dlatego wszystkie podmioty – urzędy, spółdzielnie, miejskie spółki, firmy itd. – powinny posiadać własne gabloty informacyjne, ustawione w pobliżu głównego wejścia i jeszcze w holu oraz na korytarzach. Są doskonale widoczne z dużej odległości, można w nich upublicznić wiele decyzji i informacji jednocześnie, a do tego pozwalają na łatwą i szybką wymianę plakatów, obwieszczeń, rozkładów, warunków przetargowych etc. Nasza firma szczególnie poleca modele z tablicami magnetycznymi i zestawem magnesów: rozwiązanie proste, szybkie i niezawodne.

Przygotowywane przez Omega System gabloty informacyjne posiadają specjalnie zaprojektowaną konstrukcję

W stale rozbudowywanym asortymencie posiadamy zarówno warianty przystosowane do powieszenia na ścianie, jak też ustawienia szafki na zewnątrz, „pod chmurką”. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, cechujące się odpowiednimi właściwościami. Zamawiając gablotę informacyjną należy upewnić się, że obiekt zachowa stabilność, wytrzyma nawet w wyjątkowo trudnych warunkach i maksymalnie uniemożliwi ingerencję osób niepowołanych. W firmie Omega System najczęściej stosujemy anodowane profile aluminiowe, szkło hartowane, patentowe zamki, pleksi PMMA oraz szyby ze wzmocnionego poliwęglanu. Poszczególne parametry jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Więcej technicznych szczegółów na temat naszych gablot informacyjnych można uzyskać kontaktując się z nami przez formularz na stronie, telefonicznie lub e-mailowo.

Exit mobile version