Close

11 grudnia 2023

Poznaj uniwersalne gabloty wiszące od firmy Omega System!

Gabloty wiszące to jedne z najpopularniejszych witryn, które znajdują swoje zastosowanie w szeregu różnych miejsc; spotkać je można zarówno w sklepach, obiektach użyteczności publicznej, a także w szkołach oraz muzeach. Używane ze względu na wygodę użytkowania oraz możliwość dostosowania wysokości, gablota widząca to prostu sposób na to, by przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. Gabloty wiszące stanowią specjalność naszej firmy; choć kojarzone są one przede wszystkim z prezentacją eksponatów, mogą one być wykorzystywane do zupełnie odmiennych celów.

Podpowiadamy, dlaczego inwestycja w gabloty wiszące się opłaca

Wielkie komponenty wystawiennicze, takie jak nasze gabloty wiszące, przyczyniają się do właściwej hierarchizacji niezbędnych informacji w wielu firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Inwestując w nasze gabloty wiszące, stawiasz przede wszystkim na połączenie funkcjonalności razem z estetyką. To doskonała alternatywa dla klasycznych tablic informacyjnych, które powoli odchodzą w niepamięć; szczelne gabloty coraz częściej przypadają do gustu właścicielom różnych przedsiębiorstw – w Omega System wiemy, dlaczego tak się dzieje. Wszystko przez fakt, że produkowane przez nas gabloty wiszące cechują się olbrzymią odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i szkodliwe dla dokumentów czynniki zewnętrzne, jak pyłki, kurze czy zanieczyszczenia. To dzięki izolacji dokumentów papierowych od środowiska, pozostają one we wręcz nienaruszonym stanie przez naprawdę długi czas, tym samym podwyższając standardy w firmach. Gablota wisząca doskonale sprawdzi się jako nośnik komunikatów w różnych miejscach, doskonale spełniając swoją rolę. W związku z faktem, że dysponujemy ogromnym własnym parkiem maszynowym, możemy nadzorować proces powstawania gablot od A do Z – począwszy od projektu, aż po jego finalne wykonanie.

Omega System daje możliwość personalizacji gablot wiszących!

Zaznaczamy, że wszystkie oferowane przez nas gabloty mają naprawdę szeroki zakres personalizacji; w naszej ofercie znaleźć można szereg różnego rodzaju gablot, jakie dostosowujemy pod indywidualne potrzeby naszych Klientów. Od lat produkujemy komponenty ścienne, a rynek gablot wiszących nie ma przed nami żadnych tajemnic. Cały czas się rozwijamy, nie porzucając przy tym sprawdzonych i przetestowanych metod kreowania konstrukcji. Udowadniamy, że w dzisiejszych czasach można kupić produkt, który będzie łączył w sobie funkcjonalność, estetykę i dobrą cenę. Właśnie tak powstała nasza oferta na gabloty wiszące. Jeżeli więc potrzebujesz wyeksponować czy zabezpieczyć prezentowany przedmiot, warto wyposażyć się w porządną gablotę. Wieloletnie doświadczenie zespołu Omega System pozwala na tworzenie gablot i systemów informacyjnych, które są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – jesteśmy otwarci na sugestie oraz wizje własne naszych Klientów!

Exit mobile version