Close

28 lutego 2023

Tablica na klucze od Omega System – komu może się przydać?

Niemożność odnalezienia kompletu kluczy może wzbudzić różne emocje, począwszy od strachu to stuprocentowej paniki. Zwłaszcza, gdy jesteśmy w sytuacji, w której liczy się czas. Brak porządku i właściwej organizacji to jeden z najczęstszych powodów wypadków. Tablica na klucze to element wyposażenia, bez którego ciężko byłoby się obejść w szkole, szpitalu czy urzędach – czyli wszędzie tam, gdzie jest mnóstwo drzwi, a co za tym idzie też zamków. Uniwersalność tablic na klucze i mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy może odnaleźć coś dla siebie. Tablice na klucze doskonale odnajdą się także w punktach logistycznych, szatniach, obiektach nadzoru czy przedsiębiorstwach. Możliwości jest wiele – w Omega System dostosowujemy je do potrzeb naszych Klientów.

Co wyróżnia nasze tablice na klucze od reszty?

Powierzając realizacje w ręce specjalistów z Omega System każdy z naszych Klientów ma pewność, że zostanie wysłuchany i wyposażony w tablice zrobioną z wysokiej klasy materiałów. Obecnie w naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje tablic, począwszy od standardowych, przez gabloty z podwójnym dnem, aż do prawdziwych schowków na klucze specjalne (np. karty dostępu czy stref). Prócz różnic w budowie, wszystkie tworzone są na specjalne zamówienie dla naszych Klientów; dostosowujemy rozmiar i ilość miejsc na klucze, dzięki czemu zamawiający otrzymuje produkt przystosowany typowo do jego indywidualnych potrzeb. Każda tablica na klucze wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które bardzo trudno jest uszkodzić. W przypadku gabloty na klucze specjalne drzwiczki są dodatkowo zabezpieczone zamkami, dzięki czemu właściciel może mieć pewność, że klucze nie trafią w niepożądane ręce. Ogromna funkcjonalność naszych tablic sprawia, że będą doskonałym wyborem, który z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym.

Funkcjonalność i design na miarę naszych czasów

Wiemy, jak wielką wartość przywiązuje się dziś do estetyki. Tablica na klucze od Omega System pomaga utrzymać porządek w pomieszczeniu – koniec z poszukiwaniem kluczy po kieszeniach! W zamian za to Klient otrzymuje maksymalne zaoszczędzenie czasu i nerwów związanych ze zgubą. Nowoczesny wygląd naszych tablic na klucze sprawia, że pasują one do każdego pomieszczenia. Wybierając tablice na klucze od Omega System każdy nasz Klient ma pewność, że ich trwałość i solidne wykonanie potowarzyszą mu przez długi czas użytkowania. Od ponad 20 lat spełniamy wizje naszych Klientów, przekształcając ich wyobrażenia o idealnych gablotach w rzeczywistość. Każde zlecenie traktowane jest przez nas wysoce indywidualnie, dzięki czemu możemy sprawdzić się na wielu płaszczyznach konstrukcyjnych. Dbamy o każdy szczegół, a i tak realizacja zamówień przebiega wręcz błyskawicznie. Nasi Klienci nie muszą długo czekać na bezpieczeństwo.

Exit mobile version