Close

6 września 2022

Znikające e-maile. O elektronicznych ogłoszeniach

Osoby pracujące w biurach codziennie mają styczność z wieloma mailami i przypomnieniami, które znikają z zasięgu ich wzroku tuż po ich błyskawicznym zamknięciu. Skoro czegoś długo nie ma, nasz mózg uznaje to za coś nieważnego i przestajemy o tym pamiętać. Tym sposobem wiele osób chodzi niepoinformowanych, co finalnie okazuje się wielkim problemem związanym z organizacją pracy w danym dniu, wydarzeniem czy nawet imprezą firmową. Niestety, internetowa poczta potrafi płatać nieprzyjemne w skutkach figle, jednak jest na to sposób. W celu lepszego zorganizowania informacji, potrzebna będzie gablota na ogłoszenia.

Wytrzymałe gabloty ogłoszeniowe w twoim biurze!

W Omega System zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych gablot informacyjnych, które cechują się przede wszystkim olbrzymią wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Gabloty są perfekcyjnym elementem każdego pomieszczenia biurowego, gdyż to właśnie na nich umieszcza się ważne informacje bądź dokumenty. Służą one jako podstawowy element informacyjny w wielu lokalach, jak i w placówkach pediatrycznych czy szpitalnych. Pozwalają one na umieszczenie dokumentów na wysokości ludzkiego wzroku, dzięki czemu proces zapamiętywania wszystkich sentencji zawartych w ogłoszeniach jest łatwiejszy. Nikt nie chciałby obudzić się z ręką w nocniku, prawda? Zadbaj o komfort swoich pracowników i usprawnij rzeczywisty przepływ informacji wraz z Omega System. Z radością wykonamy dla Ciebie gabloty informacyjne wewnętrzne lub zewnętrzne, które będą chronić powieszone w nich informacje przed zabrudzeniami i resztą negatywnych czynników zewnętrznych, które w jakikolwiek sposób mogłyby uczynić dokument niezdatnym do odczytu.

Kontrast, rozmiar i estetyka. Co liczy się dla naszej firmy?

Od lat zajmujemy się produkcją gablot i tablic informacyjnych, a także licznych systemów wystawienniczych. Przykładamy wagę do selekcji doskonałych materiałów, jakich wymagają solidne przedmioty o prostej budowie. Każda gablota na ogłoszenia, która wychodzi z naszej firmy, trafia do rozmaitych placówek: szkół, szpitali, biur czy urzędów, a także muzeów lub jako informatory w wielu miastach. Znamy się na naszej pracy i służymy fachową poradą wszystkim, którzy są zainteresowani naszymi produktami. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy niezwykle indywidualnie, w efekcie czego możemy poszczyć się elastycznością w zleceniach i nienaganną opinią. Podejmujemy się wielu współprac na licznych płaszczyznach, co czyni naszą firmę jedną z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej, zapraszamy do skontaktowania się z nami prywatnie – odpowiemy na wszystkie pytania!

Exit mobile version